vnitřní ateliér

…. Lucie Jehličková ….
„Pokud nevíte, jak se popasovat s vnějším světem, začněte uvnitř sebe. Máme v sobě vše, co na své cestě potřebujeme. Jediné, co se musíme naučit, je vnímat a poslouchat svůj vnitřní svět.
Pomohu vám s tím, navedu vás do vašeho nitra.“

Během našeho společného setkání se noříme do vašeho vnitřního světa, kde nacházíme podstatu těžkostí, s nimiž se potýkáte. Laskavě ji uchopíme a vyneseme z tmavého nevědomí na světlo, kde se na ni můžeme podívat.

Poskytneme jí a všem emocím, které si říkají si o pozornost,  bezpečný prostor na projevení se.

Pomáhám vám s přijetím, propuštěním a uvolněním. Zvědomujeme se jako tvůrce v celém procesu. 

Díky znovunalezení spojení se sebou se můžete posouvat dál svou cestou.

začít je jednoduché

Seznámíme se

15 – 20-ti minutový úvodní telefonický hovor zdarma

Domluvíme datum

Sladíme naše kalendáře a najdeme vhodný čas pro naše setkání

Sejdeme se

60-ti minutové setkání se mnou a s vaším vnitřním já (osobně či online)

budu světlem ve vaší tmě než rozsvítíme to vaše.

Pracuji intuitivně, protože neexistuje systém, který by šel univerzálně napasovat na všechny. Jako lidské bytosti jsme každý jiný, jinak vnímáme realitu a máme jiný systém přesvědčení.

 

Při konzultaci kombinuji metody, které jsem se na své cestě naučila (SRT, aktivní imaginaci, kineziologický test, intuitivní kresbu, koučink, karty), podle toho, co spolu budeme řešit a co nám pomůže ponořit se do větší hloubky.

jaké to je vydat se na cestu se mnou?

Chvíle s Lucií jsou jako dobrodružná cesta krajinou jež jste si mysleli, že znáte. Ukáže Vám nová zákoutí sebe sama, do kterých se poté budete s nadšením sami vracet. Jejím průvodcovským darem je její štíří intuice, odvaha, ženskost, chuť tvořit a poznávat větší hloubky. S ní se neztratíte, ba naopak! Dokáže totiž chytit vaše ego za pačesy. To je to, co mám na ní mimo jiné ráda. Protože člověku umí ukázat to, v čem si on sám sobě lže. A o to tu přece jde. Poznat sám sebe.

Lenka

Jsem moc ráda, že mi Lucie pomáhá získat větší nadhled nad situacemi, které mne trápí. Umí mi otevřít oči, i když zatvrzele nechci nic vidět. A také mi dokáže dodat chuť vykročit dál, ať už v životě všedním, anebo duchovním.
Bez jejího pošťouchnutí k absolvovaní kurzu intuitivní kresby, bych si dodnes myslela, že neumím kreslit .

Micha

Lucie je taková moje světluška. Průvodkyně na mých toulkách temnými zákoutími vlastní duše, kde mi pomáhá posvítit si na témata, jež bytostně potřebuji vytáhnout na světlo. Děkuji Ti za Tvé trefné otázky, které mě vždy nasměrují na odpovědi, které jinde než v sobě nenajdu.
Jina